Naši experti

NAŠI EXPERTI

NA SETKÁNÍ S VÁMI SE TĚŠÍ:

Luboš Fryc

Zakladatel Skill Bill, lektor, konzultant

Kouč a školitel podnikové a bezpečnostní architektury, kde se zaměřuje na jejich praktické využití pro strategické a obchodní přínosy klientům. Přednáší mj. standardy TOGAF®, SABSA® a Business Architecture, a to s důrazem na vysvětlení vzájemných vazeb s dalšími metodikami, jako řízení rizik a služeb, projektové a procesní řízení nebo ověřování kvality.
. . .
Je schopen zajistit kompletní přípravu pro splnění statusu Accredited Training Course Provider u The Open Group, včetně procesů, pravidel a systému řízení kvality. Aktivně spolupracuje na tvorbě standardů a na přípravě Bodies of Knowledge v rámci celosvětové komunity The Open Group Architecture & ArchiMate Forum.
. . .
Je držitelem certifikátů TOGAF® 9 Certified, TOGAF® Essentials 2018 a The TOGAF® Standard - Version 9.2. 
   

Pavel Hruša

kouč, lektor

Pavel je IT profesionál s více než dvacetiletou praxí od operativy přes podporu vývoje a testování až k řízení projektů, návrhům procesů a zavádění governance.
. . .
Jeho doménou je Process Management, Performance Testing, Test Management for JIRA, Quality Center Training, Automation Testing.
. . .
Je držitelem certifikace ITIL® 2011 Foundation, ISTQB Foundation Level, Six Sigma Green Belt, Design For SixSigma (DFSS), State Exam in English a v současné době se zabývá implementací podpůrných nástrojů pro test management. 

MOTTO:
"Abyste uspěli, musí být Vaše touha po úspěchu větší než strach z neúspěchu."

František Quentin Maun

lektor, konzultant

František se v oblasti vývoje a správy IT systémů pohybuje již skoro 20 let. Věnuje se převážně IT / business analýze požadavků, a to zejména v oblasti bankovnictví. 
Je přesvědčen, že výsledný produkt - systém nebo aplikace - musí uživateli dobře sloužit a práce s ním by mu měla přinášet dobrý pocit. Při provádění analýz je neustále v kontaktu s budoucími nebo současnými uživateli systémů a aplikací a v rámci své práce uvádí do praxe principy a techniky z user-centric design procesu jako certifikovaný CUA Analyst.

. . .
Je držitelem certifikátu CUA Analyst (Humanfactors, London, 2011).
 
MOTTO:
"I software má svou chuť - ergonomie a emoce."